1 отзыв
Контакты
На сайте не действует Программа защиты покупателя Prom.ua . Продавец не прошел верификацию. Будьте бдительны, делая покупки. Рекомендуем проверять информацию и оплачивать товары после получения.
ARCHITERRA GROUP
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
+380 показать номер
Іван Володимирович
УкраинаВинницкая областьВинница21001, вулиця Замостянська 34а, корпус 2, офіс 7
Карта

Корчування садів, корчування пнів, вирізка садів

Компанія "ARCHITERRA GROUP" надає послуги з викорчовування старих садів під потреби аграрних компаній та фермерських господарств. Ми маємо досвід, власну техніку та напрацьовану технологію виконання робіт. Ми працюємо швидко, якісно, надійно.
facebook twitter
При викорчувані садових насаджень ми використовуємо технологію суцільного корчування з використанням різних типів навісних корчувателів, базі гусеничних тракторів. В результаті в грунті залишається незначна кількість коренів і ущільнення ґрунту дуже незначне, що в результаті гарантує швидке відновленню родючості грунту. Використання сучасних технологій, це принцип роздільного корчування та утилізації старих пнів і кореневої системи, стволів та гілля.
Вирізка садів та молодої порослі
Корчування пнів
Прибирання та утилізація гілля, деревини, пнів